DĚLÁME TO, CO NÁS BAVÍ!

KOMPLETNÍ REKLAMNÍ SERVIS

Grafika a fotografie

GRAFIKA & FOTOGRAFIE

Grafické práce s použitím vlastních fotografií vytvořených na míru pro konkrétní projekt. Od malých grafických návrhů, přes responsivní webdesign po kompletní firemní identitu.

Tvorba webu

WEBOVÉ SLUŽBY

Zjistíme Vaše potřeby, navrhneme optimální řešení, společně vyladíme webdesign, zajistíme domény a hosting a ušijeme Vám web nebo e-shop s administračním rozhraním přímo na míru.

Tiskárna

TISK & VÝROBA

Podle grafických návrhů a vizualizací Vám vytiskneme, potiskneme, nebo vyrobíme v podstatě cokoliv. Od vizitky po výstavní stánek. Nic není nemožné a rádi přijmeme každou výzvu.

JAK TO DĚLÁME?

GRAFIKA & FOTOGRAFIE

Pro grafické návrhy používáme výhradně licencované produkty z rodiny Adobe, respektive Creative Suite na platformě PC. V ateliéru používáme převážně produkty firmy Nikon a dalších renomovaných značek.

Nové logo pro společnost Orange & Green    20% redesign loga pro společnost Šmídl    Logo pro spolek Spousti    Logo produktové řady společnosti VVS Verměřovic

Grafika

WEBOVÉ SLUŽBY

Valná většina našich webů je postavena na moderním a vysoce spolehlivém frameworku Ruby on Rails. Samozřejmostí je kvalitní hosting s 99,8% garancí dostupnosti. Specialitou je integrace Google Apps.

www.vvs.cz    www.foex.cz    www.mikact.cz    www.premin.cz

Tvorba webu

TISK & VÝROBA

Malonákladový digitální tisk, ofsetový tisk, velkoformátový tisk, přímý tisk na deskové materiály, vše včetně zušlechtění povrchu a finalizačních úprav. Řezaná grafika, potisk a výšivka textilu, výroba trofejí, realizace výstavních stánků.

Tiskárna

PROČ TO DĚLÁME?

PROTOŽE NÁS TO BAVÍ!

Grafika, webdesign, tvorba webu a fotografie

ONDŘEJ MAREK

KOMUNIKACE & REALIZACE

Vystudoval jsem výpočetní techniku, ale vždy mě to táhlo ke kreativnější činnosti. Nedlouho po ukončení studia jsem potkal Ondru Bartakoviče, slovo dalo slovo a založili jsme grafické studio. Mám velké štěstí že můžu dělat to, co mě opravdu baví. Nejraději mám složité projekty s velkým podílem kutilské práce, kde můžu uplatnit své až otravné puntičkářství a doufám i svou manuální zručnost, nebo jakékoliv projekty s koňskou, hlavně dostihovou tematikou. Ve volném čase se rád pohybuji v naší rodinné dostihové stájí, po dostihových závodištích, nebo rád cestuji, jak jinak než za dostihy.

ONDŘEJ BARTAKOVIČ

GRAFIKA & NÁPADY

Po vystudování propagačního výtvarnictví na SŠUP UO následovalo studium Umění a reklamy v našem hlavním městě. Při studiu jsem dělal grafika na volné noze pro menší pražské reklamní agentury. Práce ale přibývala a dostala přednost. Grafik na volné noze nemá takové možnosti jako angažování se v projektech pod hlavičkou firmy a proto jsme po seznámení s kolegou Markem v roce 2008 založili studio MediaBros s.r.o. Vždy jsme měl v hlavě až přespříliš nápadů a myšlenek, které musely nějakým způsobem ven. Děkuji našim klientům, že mě umožňují dělat to, co mě baví.

ALEŠ BÍLÝ

FOTKY & ATELIÉR

Fotografie mne lákala už od útlého věku. Vážněji jsem se jí začal věnovat kolem roku 2006. V té době mne bavila především krajinářská fotografie. Se svou láskou k horám, jsem se v roce 2008 dostal do Kanady, kde v Mecce adrenalinových sportů poprvé fotil závod ve freestylu horských kol. Extrémní sporty jsou od té doby mou velkou zálibou a sportovní prostředí mým pískovištěm. S Ondrou a Ondrou tvoříme tým již pár let a kromě pracoviště a věku nás spojuje chuť dělat věci kreativně.

NAŠI ÚŽASNÍ KLIENTI

DĚKUJEME! BEZ VÁS BYCHOM NEBYLI TAM, KDE JSME.

Václav Brynda

Se společností MediaBros jsme začali spolupracovat zhruba před sedmi lety. Od té doby se celkový vizuální obraz VVS ustálil do podoby, jakou jsme si představovali. Na spolupráci si ceníme zejména kreativitu, flexibilitu a spolehlivost.
Václav Brynda, ředitel VVS Verměřovice s.r.o.Pánové z MediaBros jsou skutečnými profíky. Vždy jsme dostali přesně to, co jsme požadovali a to i přesto, že jsme nebyli schopni přesně specifikovat naše požadavky. Agentura je pro nás vždy připravena a s výsledkem jsme byli vždy spokojeni.
Jan Kráčala, ředitel SINTEX, a.s.

Jan Kráčala


Hana Hlavová

Vyřízení zakázek není občas z důvodu vytíženosti v termínu, ale nad návrhy, které MediaBros pro společnost Šmídl připravuje, vždy udělám "wau" a tak to má být! Spolupráci s touto firmou mohu jen doporučit, jejich práce opravdu stojí za to.
Hana Hlavová, marketing Šmídl s.r.o.

KDE NÁS NAJDETE?

VELICE RÁDI VÁS POZNÁME OSOBNĚ A PŘEDSTAVÍME VÁM NAŠE PORTFOLIO

Mobil  +420 777 900 774        E-mail  info@mediabros.cz

Společnost je zapsána u krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 24855.